Wypadek Łubie – Księży Las


O godz. 9:20 zostaliśmy zadysponowani przez SK KP PSP Tarnowskie Góry do wypadku pomiędzy miejscowościami Łubie – Księży Las. Po dotarciu na miejsce SP stwierdzono wypadek dwóch samochodów osobowych. Obecny był już ZRM, który udzielał pomocy osobie poszkodowanej. Działania SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, pomocy ZRM w wydobyciu poszkodowanego i przetransportowaniu do karetki. Po zabraniu pojazdów zabezpieczyliśmy płyny eksploatacyjne rozlane na jezdni, oraz uprzątnięciu części z pojazdu. W wyniku doznanych obrażeń jeden z uczestników wypadku został przewieziony do szpitala. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

SiŚ:
GBARt RENAULT MIDLUM – OSP ŁUBIE
SLRt IVECO DAYLI – JRG TARNOWSKIE GÓRY
GBA RENAULT MIDLUM – JRG TARNOWSKIE GÓRY
Pogotowie ratunkowe
Patrol policji