Wyjazdy 03.04.2016


W dniu dzisiejszym nasza jednostka została dwukrotnie zaalarmowana. Po raz pierwszy o godzinie 11:35 do miejscowego zagrożenia w miejscowości Jasiona. W zdarzeniu uczestniczyły 3 samochody osobowe. Po przybyciu na miejsce naszym głównym zadaniem było udzielenie pierwszej pomocy kierowcy BMW oraz pomoc pogotowiu ratunkowemu w wydostaniu poszkodowanego z samochodu, oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia do czasu usunięcia pojazdów. W wyniku zaistniałej sytuacji do szpitala przetransportowano 2 osoby. Działania trwały do godz. 14:00. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.
SiŚ:
GBARt RENAULT MIDLUM – OSP ŁUBIE
GBA MERCEDES – OSP WOJSKA
GBA RENAULT MIDLUM – JRG TARNOWSKIE GÓRY
GCBA JELCZ – OSP WIESZOWA
2x pogotowie ratunkowe
3x patrol policji

Następne wezwanie było o godzinie 15:24 do pożaru trawy w miejscowości Łubki. Na miejsce udaliśmy się GCBA Jelcz. Po dotarciu na miejsce przystąpiliśmy do gaszenia palącej się w rowie trawy jednym prądem wody.
 
Galeria zdjęć z działań w Jasionie