Przekazanie samochodu OSP Zbrosławice


W dniu dzisiejszym delegacja naszej jednostki wzięła udział w oficjalnym przekazaniu nowego średniego samochodu bojowego OSP Zbrosławice (GBARt 4,5/29 na podwozu MAN TGM 18.340). Przed oficjalnym apelem odbyła się msza św. w intencji strażaków OSP Zbrosławice jak i pozostałych jednostek w gminie z okazji Dnia Strażaka. Na koniec został pobłogosławiony oraz poświęcony nowy wóz. Następnie defiladą utworzoną z wszystkich pocztów sztandarowych, przybyłych delegacji oraz gości udaliśmy się na plac gdzie obyło się oficjalne przekazanie strażakom z Zbrosławic samochodu. Uhonorowano również odznaczeniami druhów naszej gminy. Wręczono również podziękowania wszystkim zaangażowanym w zakup auta, jak również pamiątkowe statuetki dla jednostek które były obecne na uroczystościach.
Druhom z OSP Zbrosławice gratulujemy nowego wozu bojowego, oraz życzymy wieloletniego, bezawaryjnego korzystania.